Sklep

Nasz sklep jest codziennie zaopatrywany przez największe hurtownie motoryzacyjne w Polsce. Dysponujemy częściami zamiennymi do wszystkich marek pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych.  

Rzetelność naszej firmy poparta jest ponad 18-sto letnią obecnością na rynku motoryzacyjnym. Od lat prowadzimy sprzedaż towarów motoryzacyjnych do różnych marek samochodów. Nasz sklep to profesjonalność poparta doświadczeniem i jakością oferowanych towarów. Realizujemy wszelkie zamówienia na części i akcesoria samochodowe do polskich i zagranicznych marek samochodów. W naszym sklepie znajdziesz ponad 10 000 artykułów.

W ofercie naszego sklepu znajdują się:
amortyzatory, części silnika, elementy zawieszenia, układy wydechowe, klocki i szczęki hamulcowe, tarcze hamulcowe, filtry, oleje silnikowe i przekładniowe, łożyska kół, paski rozrządu i klinowe, napinacze pasków rozrządu, bagażniki samochodowe, łańcuchy przeciwśnieżne.

W większości linii asortymentowych posiadamy na miejscu części renomowanych firm lepszej jakości jak również tańsze zamienniki.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroką ofertę bagażników samochodowych i boksów bagażowych do wszystkich marek samochodów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem najlepszego producenta bagażników – firmy THULE.
Zamówienia złożone do godziny 10 rano realizujemy jeszcze tego samego dnia. Nasz sklep jest zaopatrywany średnio pięć razy w ciągu dnia.
Zakupione w naszym sklepie opony i oleje wymieniamy bezpłatnie w naszym serwisie, który znajduje się na miejscu.