Opony i felgi

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę opon, felg stalowych i aluminiowych oraz łańcuchów śnieżnych do wszystkich typów i rodzajów pojazdów. Na miejscu posiadamy magazyn opon letnich i zimowych do samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy opony czołowych producentów takich jak: Pirelli, Michelin, Continental, Dunlop, Bridgestone oraz dla osób mniej wymagających szukających opon dobrych ale nie za drogich posiadamy w ofercie szereg propozycji następujących marek: Driver, Dębica, Sava, Ceat, Barum.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze serwisowej i sprzedaży opon pozwolił nam dołączyć do sieci renomowanych serwisów oponiarskich Driver. Jest to dynamicznie rozwijająca się europejska sieć serwisów dedykowana obsłudze samochodów, specjalizująca się w sprzedaży, naprawie i wymianie opon. Obsługujemy floty samochodowe w zakresie sprzedaży, serwisu i przechowywania opon.

W ramach kompleksowej obsługi dla osób, które cenią sobie wygodę i czas prowadzimy sezonową przechowalnię opon. Każdy klient, który wyrazi taką wolę może pozostawić swoje opony letnie czy też zimowe w naszej przechowalni. W razie potrzeby zmiany opon wystarczy przyjechać i poprosić o zmianę opon. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo państwa opon i felg w naszym magazynie. Sezonowe przechowywanie opon odbywa się w specjalnie przystosowanym magazynie, zgodnie z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producenta felg aluminiowych takich marek jak: AEZ, DOTZ, DEZENT i ENZO. Dostawy felg aluminiowych do naszej firmy są realizowane codziennie. Oferujemy pomoc przy dopasowaniu danego modelu felgi do Państwa samochodu oraz zajmiemy się profesjonalnym montażem opon i felg – w przypadku dokonania zakupu u nas montaż i wyważenie jest bezpłane.

Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora felg aluminiowych, dzięki któremu mogą Państwo zobaczyć swoj samochód z dowolnie wybranym modelem felgi aluminiowej wybranej z naszej oferty.