O firmie

Serdecznie witamy na stronach naszej firmy. Prowadzimy rodzinną firmę zajmując się od początku lat 90-tych szeroko pojętym zagadnieniem motoryzacji. Z powodzeniem prowadzimy największy serwis samochodów osobowych i dostawczych w regionie. Na miejscu posiadamy sklepy z częściami zamiennymi i akcesoriami do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dzięki dużemu doświadczeniu i szerokiemu asortymentowi sklepu nie musisz przejmować się różnorodnością i dopasowaniem części do naprawy Twojego samochodu – pomogą Ci nasi pracownicy – oczywiści nie zapominając o niskiej cenie o odpowiedniej jakości.

Od początku swojej działalności prowadzimy Stację Kontroli Pojazdów, na której doświadczeni diagności przeprowadzają badania techniczne pojazdów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej i szerokiemu wachlarzowi usług związanych z motoryzacją możemy zaoferować klientowi kompleksową obsługę.

Duży i dobrze wyposażony serwis pozwala nam na kompleksową obsługę firmowych flot samochodowych w zakresie obsługi technicznej samochodów w systemie bezgotówkowym. Szczegóły dotyczące zasad obsługi flot ustalamy indywidualnie z każdym klientem z zależności od potrzeb i wymagań danej firmy.

Zapraszamy do współpracy.