Części zamienne

Nasz sklep jest codziennie zaopatrywany przez największe hurtownie motoryzacyjne w Polsce. Dysponujemy częściami zamiennymi do wszystkich marek pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Rzetelność naszej firmy poparta jest ponad 20-sto letnią obecnością na rynku motoryzacyjnym. Od lat prowadzimy sprzedaż towarów motoryzacyjnych do różnych marek samochodów. Nasz sklep to profesjonalność poparta doświadczeniem i jakością oferowanych towarów. Realizujemy wszelkie zamówienia na części i akcesoria samochodowe do polskich i zagranicznych marek samochodów. W naszym sklepie znajdziesz ponad 10 000 artykułów.

W ofercie naszego sklepu znajdują się:
amortyzatory, części silnika, elementy zawieszenia, układy wydechowe, klocki i szczęki hamulcowe, tarcze hamulcowe, filtry, oleje silnikowe i przekładniowe, łożyska kół, paski rozrządu i klinowe, napinacze pasków rozrządu, bagażniki samochodowe, łańcuchy przeciwśnieżne.

W większości linii asortymentowych posiadamy na miejscu części renomowanych firm lepszej jakości jak również tańsze zamienniki.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroką ofertę bagażników samochodowych i boksów bagażowych do wszystkich marek samochodów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem najlepszego producenta bagazników firmy THULE.

Zamówienia złożone do godziny 10 rano realizujemy jeszcze tego samego dnia. Nasz sklep jest zaopatrywany średnio pięć razy w ciągu dnia.
Zakupione w naszym sklepie opony i oleje wymieniamy bezpłatnie w naszym serwisie, który znajduje się na miejscu.