Akumulatory

Przygotowaliśmy dla Państwa najlepszą ofertę akumulatorów marek BOSCH, VARTA, 4MAX i CENTRA. W naszym sklepie znajdziesz do ręki bardzo szeroki wybór akumulatorów – od baterii żelowych do dziecinnych zabawek po duże akumulatory do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i ciągników rolniczych.

Jeżeli masz wątpliwości czy dany akumulator będzie odpowiedni do Twojego samochodu skontaktuj się z nami, służymy pomocą i doświadczeniem w zakresie doboru i eksploatacji akumulatorów. Na miejscu możemy sprawdzić Twój stary akumulator oraz ocenić jego stan techniczny. Przy zakupie nowego akumulatora możesz u nas zostawić stary, który poddamy utylizacji zgodnie z przepisami ochrony środowiska.

Oferujemy w ciągłej sprzedaży prostowniki do ładowania akumulatorów. Posiadamy na miejscu prostowniki do małych 6 – voltowych akumulatorów, następnie 12  voltowe średniej mocy do samochodów osobowych i dostawczych jak również duże 24 voltowe prostowniki z urządzeniami rozruchowymi do samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych.